Příspěvek na dentální hygienu od VZP v roce 2017

2 Pro

Péče o chrup je nesmírně důležitá a zajišťují jí naši kvalitní a světoznámí zubaři. Taková dentální péče, ale není zadarmo! Často za různé zákroky u zubaře musíte taky pořádně zaplatit. Pokud však máte VZP nemusí to být tak hrozné. Pojišťovna totiž na některé zákroky a úkony přispívá.

Příspěvek od VZP

Říkáme si to určitě všichni „každá koruna dobrá“ a také tomu tak je. Pokud se však jedná o zdraví člověka, je kolikrát jedno kolik vše bude stát, ale hlavně ať  jsme zdraví. V těchto případech Vám můžou pomoci zdravotní pojišťovny a my se zaměřili na jednu z nich a to Všeobecnou zdravotní pojišťvnu – kterou spíše znáte pod názvem VZP. Nabízí všemožné příspěvky, jak jsme již uváděli v předchozím článku – http://www.skolkovne.cz/prispevek-na-dentalni-hygienu-od-vzp/Nyní si více povíme přímo o příspěvku na dentální hygienu, protože to je jeden z nejvyužívanějších benefitů vůbec.

Zájem byl v roce 2016 obrovský!

Ze začátku, kdy byl tento příspěvek zaveden, tak nedosahoval takové výše a nebyl tolik známý. Letos, od začátku roku 2016, VZP vyplatila zájemcům o uvedený benefit 50 milionů korun. S tímto bonusem přišla z vlastní iniciativy a platil pro všechny pojištěnce až do vyčerpání finančního limitu. Původní limit byl pouze 6 miliónů korun, který se vyčerpal během pár týdnu. Poté bylo přidáno dalších 14 milionů a i když se i tento příspěvek za chvíli vyčerpal, tak došlo k navýšení o rovných 30 milionů.

Celkově se tedy vybralo 50 milionů a bylo to konečná částka. Zájemce o příspěvek na dentální hygienu dovedl VZP k tomu, že i přes vyčerpání ho znovu zavede pro některé skupiny, jako jsou těhotné ženy, děti a důchodci.

Staňte se pojištěncem VZP

Pokud Vás VZP oslovila, tak neváhejte a zaregistrujte se u ní jako pojištěnec. Online to lze udělat na jejich webových stránkách.

Přejděte k VZP
Přejděte k VZP

 

Pokud se stanete pojištěncem u Všeobecné zdravotní pojišťovny, můžete rovnou zvážit členství v Klubu pevného zdraví. Díky tomu klubu můžete získat i několik finančních příspěvků na prevenci i pro celou Vaši rodinu! Dále dostanete několik zajímavých benefitů a slev.

Pokud se Vám článek líbil a pomohl Vám, tak ho sdílejte s přáteli 🙂

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...