Kontaktujte nás

Máte internetový projekt zabývající se daněmi a poradenstvím? Nebo se zabýváte něčím jiným, co se týká ekonomie a hledáte možnost zviditelnit se tam, kde je vaše cílová skupina? Nabízíme vám reklamní prostor zde, na portále skolkovne.cz

Co získáte?

 1. Oslovíte přesně ty, které potřebujete a díky tomu nebudou vaše peníze za reklamu vyhozené oknem.
 2. Vyberete si druh reklamy (banner, textová reklama), které je pro vaše podnikání nejlepší.
 3. Pomůžeme vám s výběrem umístění a druhem reklamy a následně i s realizací.
 4. Snadno a rychle vyhodnotíte, zda má reklama na skolkovne.cz smysl a vyplatí se vám.

Jaké máte možnosti reklamy?

 • Bannery

  Můžete si vybrat z několika možných umístění, kam vložíme váš banner. Vlastně stačí, aby jste nám napsali, kam chcete banner umístit, velmi rádi vám vyjdeme vstříc.

 • Textové odkazy

  Odkazy, linky, linkbuilding – to jsou zaklínadla poslední doby. A proto i na našem webu máte možnost mít odkaz na váš web. Chcete mít odkaz pod menu, postranním panelu, patičce nebo přímo v článku? Vše je možné 🙂

 • PR článek

  Máte zajímavý produkt nebo novinku v sortimentu? Chcete zvýšit povědomí o vaší firmě? Napište článek, který rádi zveřejníme a zařídíme, aby se o něm uživatelé našeho bazaru dozvěděli. Pokud článek psát nechcete. Nevadí! Nechte to na nás 🙂

Máte zájem? Chcete více informací? Napište nám

7 Replies to “Kontaktujte nás

 1. Dobrý den, syn má průkaz ZTP-P, pobírá příspěvek na mobilitu. Musí se o tuto dávku na rok 2017 opětovně žádat? Pokud ano, budeme k tomu z kontaktního místa vyzváni nebo si rovnou máme vytisknout žádost a zajít si to vyřídit? Děkuji za informaci. S pozdravem Matějová.

 2. Dobrý den, chtěla sem se zepta ohledně školkovného.Dcera měla odklad do školy a v loni ještě navštěvovala školku do konce června a v září ,,2016 nastoupila do první třídy.
  Mohu školkovné si ještě odečíst z daní ,?? Děkuji Lucka

 3. Dobry den, chci se zeptat na skolkovne. Syn zacal chodit do soukrome skolky v lednu 2017, tzn ze si muzeme odecist slevu na skolku v roce 2018?

 4. Dobrý den,

  chci se zeptat, pokud se Lesní školka nezapsala do rejstříku, můžeme si odečíst
  školkovné z daní? Jedná se o „školku“ – Lesní klub Bezinka v Palkovicích, která ale jako první lesní školka dosáhla splnění Standardů kvality…A v případě, že ano, mohli bychom si odečíst celou částku nějakých 11000Kč, když by tam dítě docházelo 2x týdně? Měsíční poplatek je 2600Kč? Děkuji.

  S pozdravem
  L.S.

 5. Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Dcera navštěvuje státní mateřskou školku a současně i Dětskou skupinu. Můžeme doložit doklady za obě zařízení nebo lze podat jen za jedno?

  Děkuji za odpověď.

  S pozdravem

  Eva Kramářová

 6. Dobrý den,
  syn měl v loňském roce odklad nástupu do školy, resp. navštěvoval 0-tý ročník školy, můžeme uplatnit též slevu za školkovné, nebo ne? Jak se počítá 0-tý ročník?

  předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem,

  P.H.

Comments are closed.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...