Na co VZP pojišťovna přispívá v roce 2016?

29 Pro

Už se těšíte na to, jak bude probíhat rok 2016? Zvědavost nezná meze a proto jsme se Vás rozhodli informovat, co se chystá a jaké budou příspěvky od VZP. Co Vás čeká a nemine Vám napovíme v následujících řádcích.

VZP

Jinak jako všeobecná zdravotní pojišťovna. Je největší pojišťovnou v České republice již od roku 1992. Poukazují na svou nadstardantní péči o zaměstnance. Patří samozřejmě k základním pilířům zdravotnictví v České republice. Co se týče zaměstnání v pojišťvně VZP, nechávájí svá volná pracovní místa i pro tělesně postižené osoby. K tomu, kdo se zde může uplatnit, je široká škála profesí, jako jsou – právníci, ekonomové i zdravotníci.

Příspěvky od Všeobecné zdravotní pojišťovny na rok 2016
Příspěvky od Všeobecné zdravotní pojišťovny na rok 2016

Příspěvky

Již se informuje o pracování na příspěvcích na rok 2016. Moc informací jsme sice nezachytili, ale aspoň něco málo. Příspěvky jsou především věnovány dospělým i dětem, ženám po porodu a bezpříspěvkovým dárcům krve. Příspěvek může získat pojištěnec VZP, jež je zároveň členem Klubu pevného zdraví. Novinkou však pro všechny je, že VZP si důrazně žádá právo ukončit vyplácení příspěvků, díky vyčerpanému finančnímu limitu. Příspěvky na rok 2016 by určitě být měly, ale stále se na nich pracuje.

Co VZP nabízí?

Pojišťovna poskytuje i různou zábavu pro děti s onemocněními. Je hlášeno, že dne 15. 1. 2016, zdravotní pojišťovna zahájí příjem přihlášek do Mořského koníku. Jedná se léčebný a ozdravný pobyt. Tentokrát se bude konat u Egejského moře na poloostrově Chalkidiki v Řecké republice. Existují tu ale vyznačené podmínky. Jednou z podmínek je právě to, že je dítě, které se účastní, chronicky nemocné a odpovídá stanoveným zdravotním indikacím, dále že je členem Klubu pevného zdraví a bude dítěti od 6 do 18 let.

Co se rozumí zdravotním indikacím? Tak především je to – rozsáhlý atopický ekzém, katary dýchacích cest, chronický zánět vedlejších nosních dutin, chronická plicní nemoc, astma a alergické onemocnění horních cest dýchacích způsobené pylem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...