Telebanking České spořitelny Servis24.cz

9 Lis

Vítáme Vás u dalšího z našich článků a dnes přicházíme s tématem telebankingu České spořitelny. Povíme si, jak tento způsob přímého bankovnictví funguje, jak ho získat, a co Vám telebanking může umožnit. Prozradíme něco o nejpopulárnějším interbankingu spořitelny, Servis 24 a jeho výhody.

Telebanking – jeho funkce a přihlášení

Jedná se o nejstarší způsob přímého bankovnictví. První možností, kde se můžete stát uživatelem této služby, je si zajít na pobočku České spořitelny. Další možností je objednat si Servis 24 prostřednictvím internetu. Stačí pouze vyplnit formulář na webových stránkách spořitelny a objednat si tento produkt. Nejen přes internet, ale i přes telefonní linku si můžete služu objednat. Servis 24, jak už jsme uvádeli, je nepopulárnější interbanking v České republice. Uspoříte mnoho času, než abyste každou chvilku běhali na pobočku České spořitelny.

Co Vám vše může Telebanking umožnit?

Výhodou je, že Vám poskytuje pohodlnější kontrolu a ovládání Vašeho účtu, jak z pohodlí domova, tak odkudkoliv prostřednictvím telefonu. Můžete tak nakládat se svým účtem jak chcete. Například měnit limit účtu či odesílat platby. Jestliže se bojíte, aby byl Telebanking dostupný, kdy zrovna potřebujete, je k dipozici 24 hodin každý den v týdnu. K tomu všemu máte jistotu v zabezpečení Vašich údajů.

Kolik zaplatíte za Servis 24?

Pokud se budeme bavit o zřízení této služby, je to bezplatná záležitost. Co se týče výše poplatku, je jedno kolika kanály své účty budete obsluhovat, stále to na ni nemá vliv. Služba s sebou přináší i finanční zvýhodnění a to nižší poplatky za vybrané transakce.

Informace o zabezpečení

Služba je standardně zabezpečena prostřednictvím klienského čísla, bankovního pinu, hesla a bezpečnostního kódu. Pokud jste až tak moc nedůvěřiví, či si jen přejete svou ochranu zvýšit, možnost se zde samozřejmě naskýtá. Kupříkladu jde o klientský certifikát, kdy použijete kartu se souborem dat, prostřednictvím čtečky, následně propojení s počítačem, můžete identifikovat služby Servisu 24. Další je zaslaní autorizační sms na Váš telefon, kdy Vám přijde kód. A spousta dalších druhů zabezpečení. Opravdu nemusíte mít obavy, že je zabezpečení pochybné.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...