Katalog odměn iBod od České Spořitelny

9 Lis

Vítáme Vás u dalšího článku a dnes přicházíme s Českou spořitelnou a jejím novým programem iBOD. O co se jedná? Jak se registrovat? Čeho můžete dosáhnout po registraci? Katalog odměn a spoustu dalších. To vše Vám prozdradíme v následujících řádcích.

Program iBOD

Pokud jste ještě nezaslechli nic o tomto programu České spořitelny, zahrneme Vás rovnou několika informacemi. Tento věrnostní program je kampaní pro získání až 1 000 000 uživatelů do konce letošního listopadu. Funguje to tak, že se zaregistrujete rovnou na pobočce ČS nebo na internetu. Registrace se je zdarma. Po registraci dostanete plastovou věrnostní kartu, na kterou Vám budou nabíhat body. Po určitém dosažení bodů, si máte možnost koupit některé z cen z katalogu odměn.

Jak se body na kartu dostanou?

Jde o velmi jednoduchý systém. Každý účastník si musí jednorázově aktivovat automatické načítání bodů na vé iBOD konto. Aktivaci lze prosvést na pobočce ČS nebo na webových stránách ibod.cz. Pro online aktivaci budete potřebovat aktivační iBOD kód, jež získáte ze svého výpisu z účtu. Již po jednorázové aktivaci získáváte body automaticky. Jestliže jste klienty České Spořitelny, dostáváte každý den 1 bod. Pokud z kreditní karty platíte v hodnotě 100 Kč či méňě, ale při součtu za měsíc 100 Kč, máte další jeden bod a stále se hromadí. Dále body dostáváte, jestliže splácíte úvěr nebo hypotéku včas za celých 100 Kč.

Pokud si přejete program opustit, neměl by být problém. Stačí když požádáte o deaktivaci na stránkách, infolince či pobočce a budete potřebovat iBOD kód, stejně jako při aktivaci. V tu chvíli se sběr bodů ukončí do 72 hodin. Jestli se ale rozhodnete opět ke sběru bodů vrátit, je možnost si je akivovat zpět.

Katalog iBOD

Velmi nás překvapil široký výběr produktů za určité množství nasbíraných bodů. Už jen za pouhých 450 bodů, si můžete pořídit kupon v hodnotě 100 Kč při nákupu v sití prodejen Datart. Co nás vemli zaujalo, což se týká několika více bodů, je herní myš GXT 25 za 2 585 bodů a AEG vyhřívací deka WUB5647 za 4 265 bodů. Další zajímavé produkty můžete sledovat na stránce ibod.cz v sekci „katalog odměn“. Z katalogu se již získalo mnoho produktů, dohromady přesahující sto miliónů korun.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...