VZP klub pevného zdraví program pro rok 2016

28 Led

Vítáme Vás u dnešního článku, který se bude týkat zvláště nejvíce zdraví. Přesněji se zaměříme na VZP klub pevného zdraví a přichází z programem na rok 2016. Prozradíme Vám, co tento klub představuje A informace o tomto programu.

VZP klub pevného zdraví

Pokud jste o tomto klubu ještě neslyšeli, budeme se snažit Vás s ním trochu seznámit. Začneme tím, že pokud se přihlásíte do tohoto klubu, budete terčem mnoha výhod v podobě příspěvků a slev u smluvních partnerů VZP. Tento klub funguje už 10 let a zájemci stále přibývají. Jak už jsme se zmínili, jestliže se stanete členem, pohltí Vás mnoho dobré nálady z těchto všemožných bonusů a výhod. Pokud je to pro Vaše zdraví, tím je to lepší.

Klub pevného zdraví od VZP

Výhody klubu

Co se týče výhod, je jich nespočet. To už by mohlo některé z Vás zlákat. O jaké vyhody se jedná? Tak především jde o finanční přízpěvky z fondu prevence VZP ČR, kdy je možné čerpat přímo z fondu VZP ČR. Dále jsou tu slevy od partnerů Klubu pevného zdraví. Při této slevě je zapotřebí zažádat o slevovou kartu klubu. Slevy se vyskytují v podobě bonusů a slev na produkty, které patner nabízí. Co se týče programu v tomto roce 2016, tak si pro členy připravili ještě více atraktivnější bonusy a zajímavé slevy.

Akce VZP pro celou rodinu!

VZP pro Vás připravila i jiné další programy. Zapojíte do něj klidně i velou svou rodinu. Proto se po celé České Republice VZP pořádá řadu akcí zaměřených zejména na prevenci závažných onemocnění a na další rizikové faktory. Příkladem pro tyto rizikové faktory jsou právě úrazy při sportech či podpora životního stylu.

Zkuste využít nabídky cvičení. Chcete se dostat rychle do formy? Využijte slevy na trénink v BodyBody, kde cvičíte 20 minut, zato procvičíte téměř všechnu svalovou hmotu. Pokud projevíte zájem, slevu uplatníte na permanentky.

One Reply to “VZP klub pevného zdraví program pro rok 2016”

Comments are closed.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...