Internetbanka GE Money přímé bankovnictví

30 Pro

Vítáme Vás u dalšího z našich článků. Dnes se hodláme zabývat stále aktuálnějším tématem a tím je internetové bankovnictví. Abysme byli přesnější, bude se jednat o Internet bance GE money a přímé bankovnictví. Něco málo Vám o totmto způsobu povíme, aby byli všichni v obraze. Poté se vrhneme na to nejdůležitější.

GE Money bank – internetová banka

Vždy se najdou nedůvěřivci, pokud se jedná o jednání s penězi přes internet. Jsou tu však spíš různé druhy výhod. A tou první je právě rychlá komunikace. Jesltliže máte svůj chytrý telefon či počítač, je možné všechno jako je spořící účet, úvěrový účet, kreditní karta, ovládat tímto způsobem a bezpečně.

Co se týče obsluhy, je velmi jednoduchá a pohodlná. V pohodě můžete kontrolovat své zůstatky i pohyby na účtech, dokonce prohlížet i historii transakcí. Štvou Vás vysoké poplatky na pobořkách? Přes internet zaplatíte rozhodně značně menší částku. A bezpečnost. Tak té se bát nemusíte. Díky svému klíči nebo podpisovému certifikátu, jsou Vaše prováděné operace v bezpečí.

Internetová banka
Internetová banka

Přihlášení

Jestliže jste nováčci a nevíte si rady s přihlášením, dáme Vám několik užitečných rad. Nejdůležitějším faktorem je, znát své ID a heslo. Pokud máte problémy s přihlášením, na jejich stránkách jsou online operátoři v chatu, kteří se Vám budou snažit pomoci. Nebo je možné si zavolat rovnou na jimi uvedené číslo. To už je tak nějak závěr všeho. Ale jak dál? Naskytnou se Vám po přihlášení ihned možnosti s prohlížením si Vašich příjmů a výdajů. Jako další si můžete stáhnout různé výpisy z jednotlivých účtů a zadávat a měnit příkazy do bank. Není na tom nic složitého, vše tam máte popsané a dále Vás to bude navádět samo.

Internet Banka v mobilu

Nová doba se už bez chytrých telefonů takřka neobejde. Proto vymysleli i Internet banku v mobilu. Jedná se o velmi pohodlnou volbu a hlavně Vám poskytnou informace, i když budete někde na cestách. Tato funkce je přizpůsobena pro prohlížeče chytrých telefonů.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...